SCHEMA –  LEDARBYTEN V.28

HÖLLVIKEN
Röd text = ledarbyte

STORA SALEN

Måndag
09.00 BodyPump® Hanne
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.30 CXWorx® 30 min Smilla – Anneli
19.05 BodyAttack® Johanna V – Annika

Tisdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.15 TRX* 45 min Alex/Linus
10.10 Gympa Louise – Sofia J
12.00 BodyPump30® (1) 30 min Hanne
17.00 GRIT Athletic®  30 min Sofia R –   BodyAttack30® Anna E
17.40 CXWorx® 30 min Sofia R – Annika
18.00 Zumba Sofia J
19.05 BodyPump® Josefin
* passet körs i boxen.
(1) passet körs i juni.

Onsdag
09.00 BodyStep®  Karolina – Anna E
17.40 CXWorx® 30 min Annika
18.15 BodyAttack 30® 30 min Annika
19.00 X-intervall 45 min Alexander

Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Isabell
17.20 CXWorx® 30 min Sara E
18.00 BodyStep30® Karina – Annika
18.40 BodyPump®  Angelika N

 

Fredag  
06.30 CXWorx® 30 min Sofia J MageRygg 25 min Emilia
09.00 BodyBalance® Karolina – Alma
10.10 Gympa Elin   inställd 19/7
16.30 BodyAttack30® 30 min Anneli – Anna E
17.10 Grit Strength®30 min Angelika N

 

Lördag 
08.45 BodyPump® Anneli – Hanne
09.55 DanceAerobic Johanna V 
11.15 X-Intervall 45min Alexander
Söndag
09.00 BodyBalance® Växlande –  Katja
16.00 BodyPump®  Anna-Karin
17.15 BodyStep®  Anna E

 

Röd text = ledarbyte

LILLA SALEN

Måndag
09.00 BodyBalance® Anna E
17.30 Fortgjort Stepstyrka 25 min Karina  –  Fortgjort Pulsjympa Emilia E

Tisdag
08.45 Yoga växlande – Malinda

 

Onsdag
09.00 BodyBalance® Alma 
18.30 BodyCombat® Linus

 

Torsdag
18.00 Grit Cardio® Alma
18.35 BodyBalance® Alma

 

Fredag
09.00 BodyPump®  Linus

 

Lördag 
09.15 CXWorx® 30 min Johanna V
10.00 Pilates 50 min Ulrika – Lotta

 

Söndag
16.00 Zumba® Sergio

 

Röd text = ledarbyte

SPINNINGSALEN

Måndag
06.30 Spinning 45 puls Jörgen
08.45 Spinning 60 puls Jörgen
17.50 HIT 30 Lasse T
18.30 Spinning 60 puls Lasse D

Tisdag
18.30 Spinning 60 puls Emilia

Onsdag
08.45 Spinning 60 puls Therese
18.00 Spinning 60 puls Peter V

Torsdag
12.00 Spinning 30 puls Lasse T

18.00 HIT 30 Sara E
18.40 Spinning 45 puls Lasse D

 

Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.15 Spinning 45 puls Emila/Lasse T

 

Lördag
08.45 Spinning 60 puls Eva – Jörgen
09.55 HIT 30 Peter V

 

Söndag
09.30 Spinning 60 puls Erica/Lasse T – Therese

Röd text = ledarbyte

BOXEN

Måndag

06.30 WOD Jenny D – Karim
09.15 WOD Matilda
17.45 CF Weightlifting 75 min Tomeu
19.00 WOD Tomeu

Tisdag
08.00 WOD Tomeu
16.00 CF Teens Alexander
17.15 WOD Louise/Matilda

 

Onsdag
06.30 Strength-WOD Jessica
09.15 Strength-WOD Tomeu
18.00 Strength-WOD Tomeu
19.00 CF Weightlifting 75 min Mårten

 

Torsdag
09.15  WOD  Lisa
10.30 CF Senior Lisa
17.15 WOD Fredrik
18.15 WOD Fredrik

 

Fredag
06.30 Team-WOD 70 min Jenny
09.15 Team-WOD 70 min Lisa
15.30 CF Teens Alexander  
17.00 Team-WOD 70 min Tomeu

 

Lördag
08.45 Team-WOD 70 min Louise
10.00 Team-WOD 70min Louise

 

Söndag
09.00 No barbell-WOD Fredrik
10.00 No barbell-WOD Fredrik
16.00 Competition WOD 90 min Tomeu

 

UTEPASS 2019
Röd text = ledarbyte

STAND UP PADDLE BOARDING (SKANÖR) 

Start 17/6 till och med 16/8
Onsdag
09.00 SUP Ksurf

Fredag
09.00 SUP Ksurf

 

 

Röd text = ledarbyte

STRANDPASS SKANÖR (HAMNEN)

Start 2/7 till och med 1/8
Tisdag
11.00 HIT 45 Alexander

Torsdag
10.00 BodyBalance®  Katja

 

Info om pass hittar ni på www.formtoppen.nu/utetraning

SKANÖR
Röd text = ledarbyte

 

AEROBICSALEN

Måndag
17.30 BodyPump45 ® 45 min Linus
18.20 BodyCombat® Linus
19.30 Yoga växlande –  Malinda

 

Tisdag
07.00  Yoga (1) 45 min Therese
08.30 BodyPump® Louise T – Hanne
17.25 CXWorx® 30 min Sara E
18.05 BodyBalance® Katja
19.20 X-Intervall 45 min Alexander
20.15 X-Intervall 45 min Alexander
(1) passet körs i juni. 

 

Onsdag
08.30 CXWorx® 30 min Matilda – Sofia J
09.10 BodyBalance® Astrid – Katja
18.10 BodyPump® Sara N
19.15 Zumba® Sergio

 

 

Torsdag
09.00 Yoga Växlande Malinda
18.15 TRX® 45 min Malin A 
19.15 X-Intervall 45 min Maja

 

Fredag
09.00 BodyPump® Hanne
10.10 Zumba Gold®  45 min Cindy
16.30 CXWorx® 30 min Beata

 

Lördag 
08.45 CXWorx® 30 min Sofia J – Matilda

09.25 BodyPump30® Angelika N  

10.05 BodyCombat® Angelika N 

Söndag
10.00 Funktionell träning Malin A
16.30 CXWorx® Anneli – Sara E 
17.10 Grit Cardio® Anneli – Alma

 

Röd text = ledarbyte

INDOORWALKINGSALEN

Måndag
09.15 IdW45 Beata
18.20 IdW30 AnnaLena – Sara E

 

Tisdag
18.00 IdW30 Tabata Sara E

 

Onsdag
09.05 IdW30 Martina
18.05 IdW45 Louise T

 

Torsdag
19.10 IdW 30 Tabata Malin A

 

Fredag
09.15 IdW45 Louise T
17.05 IdW 30 Tabata Beata

 

Lördag
09.20 IdW45 Sofia J

 

Söndag
17.05 IdW30 Tabata Sofia S
V. INGELSTAD

Röd text = ledarbyte

Måndag
18.00 BodyBalance® Astrid  – Yoga Sofia Sonderhaug
19.10 Funktionell träning 40 min Lotta

 

Tisdag
18.00 X-intervall 45 min Caroline

 

Onsdag
10.00 Funktionell träning (3) 40 min Lotta
19.00 BodyPump® Tove – Kalle
(3) passet körs juli.

 

Torsdag
18.00 X-intervall 45 min Anton

 

Fredag 
inga pass denna dag

 

Lördag 
11.10 X-intervall 45 min Daniel

 

Söndag 
09.50 Yoga Sofia Sonderhaug
11.15 Hinderbana tuffast Caroline