SCHEMA –  LEDARBYTEN V.12

HÖLLVIKEN

 

Röd text = ledarbyte

STORA SALEN

Måndag
09.00 BodyPump® Hanne
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.25 CXWorx® 30 min Smilla
19.10 BodyAttack45® 45 min Johanna V
20.05 BodyBalance® Anna E – Yoga – Gabriella

 

Tisdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.15 TRX* 45 min Tobbe
10.10 Gympa Karina – Kerstin
12.00 BodyPump30® 30 min Matilda
17.00 GRIT® Plyo 30 min Sofia R
17.40 CXWorx® 30 min Sofia R
18.20 FortGjort PulsJympa 25 min Emilia 
19.00 BodyPump® Josefin

*passet körs i boxen

 

Onsdag
09.00 BodyStep®  Karina – Zumba – Cindy
16.30 BodyBalance®  Johanna R
17.40 CXWorx® 30 min Annika 
18.15 BodyAttack 30® 30 min Annika
19.00 X-intervall 45 min Alexander
20.10 BodyPump® Louise T

 

Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
10.10 Mamma Styrka Maria – Åsa
17.20 FortGjort StepStyrka 25 min 
Sofia S
18.00 CXWorx® 30 min Bea
18.40 Grit Plyo® 30 min Alma
19.15 BodyPump® Angelika N

 

Fredag
06.30 CXWorx® 30 min Sofia J
09.00 BodyBalance® Johanna R
10.10 Gympa Louise T
16.00 BodyAttack30® 30 min Anneli
16.35 CXWorx® 30 min Anneli
17.15 Grit Strength 30 min Angelika N

 

Lördag RELEASE-LÖRDAG 23/3 – Schema på förstasidan!

09.00 BodyPump®  Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna V

15.00 X-Intervall 45 min Alexander

 

Söndag
10.00 BodyBalance® Växlande 
15.00 BodyPump® Anna-Karin
16.40 Fortgjort Mage/Rygg 25 min Emilia
17.15 BodyStep® RELEASE-TEAM Anna E + Karolina

 

Röd text = ledarbyte

LILLA SALEN

Måndag
09.00 BodyBalance® – Johanna R
17.30 FortGjort StepStyrka 25 min Karina – FortGjort PulsJympa 25 min – Emilia 
18.15 Dance!  45 min Johanna V

 

Tisdag
08.45 Yoga Malinda
18.00 Zumba® Sofia J
19.10 SomaMove 45 min Cicci E

 

Onsdag
17.15 Funktionell träning Åsa
18.25 BodyCombat® Linus
19.30 Yoga Växlande – Karolina

 

Torsdag
18.00 BodyBalance® Karolina
19.00 Pilates Level 2 50 min Karolina

 

Fredag
09.00 BodyPump® Linus
16.35 BodyPump30® 30 min Victoria
17.15 TGIF Dance party Cicci E

 

Lördag RELEASE-LÖRDAG 23/3 – Schema på förstasidan!
09.30 CXWorx® 30 min Johanna V
10.10 Pilates med boll! 50 min Ulrika

 

Söndag
16.00 Zumba® Cicci E

 

Röd text = ledarbyte

SPINNINGSALEN

Måndag
06.30 Spinning 45 puls Jörgen 
08.45 Spinning 60 puls Jörgen
17.50 HIT 30 Erica
18.30 Spinning 60 puls Sara E

Tisdag
18.20 Spinning 30 puls Anna S – Eva
19.00 Spinning 60 puls Eva

Onsdag
08.45 Spinning 60 puls Malin L – Eva
10.10 Spinning Senior 45 puls Lasse T
18.20 Spinning 60 puls Peter V 

 

Torsdag
12.00 Spinning 30 puls Lasse T
17.20 HIT 30 Peter V
18.15 Spinning 60 puls Lasse D

 

Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.15 RPM® 45 min Victoria

 

Lördag
09.00 Spinning 60 puls Eva
10.10 HIT 30 Lasse T
11.00 Spinning 30 min Lasse T

 

Söndag
09.30 Spinning 60 puls Erica
17.10 Spinning 60 puls* Anna S – Sara E

*till april

 

Röd text = ledarbyte

BOXEN

Måndag
06.30 WOD Jenny
09.15 WOD Lisa
16.30 CF Teens Oscar
17.45 CF Weightlifting 75 min Tomeu
19.15 WOD Tomeu
20.30 WOD Tomeu
 
Tisdag
08.00 WOD Tomeu
10.30 CF Senior Lisa
17.15 WOD Louise/Matilda
19.30 WOD Henric
 
Onsdag
06.30 Strength-WOD Jessica
16.45 Introkurs 
18.00 Strength-WOD Louise/Jimmi
19.15 Barbell-WOD Louise/Jimmi
20.30 Barbell-WOD Oscar
 
Torsdag
09.15 WOD Matilda
10.30 CF Senior Lisa
17.15 WOD Fredrik
18.30 WOD Fredrik
19.40 CF Weightlifting 75 min Mårten 
 
Fredag
06.30 Team-WOD 70 min Jenny
09.15 Team-WOD 70 min Lisa
15.30 CF Teens Oscar
17.00 Team-WOD 70 min Tomeu
 
Lördag
08.45 Team-WOD 70 min Louise
10.00 Team-WOD 70 min Louise 
11.30 CF Kids 6-8 år 45 min Jessica & Lisa
12.30 CF Kids 9-11 år 45 min Jessica & Lisa
 
Söndag
08.45 No barbell-WOD Fredrik
10.00 No barbell-WOD Fredrik
16.00 Competition WOD 90 min Tomeu
SKANÖR
Röd text = ledarbyte

AEROBICSALEN

Måndag
10.10 Mammastyrka Maria
17.30 BodyPump® 45 Linus
18.20 BodyCombat® Linus
19.30 Yoga Karolina

 

Tisdag
06.45  Yoga 45 min Therese 
09.00 BodyPump® Louise T
10.10 Gympa Kerstin – Louise T
17.25 CXWorx® 30 min Sara E
18.05 BodyBalance® Alma
19.20 X-Intervall 45 min Andrew
20.15 X-Intervall 45 min Andrew

 

Onsdag
08.30 CXWorx® 30 min Matilda
09.10 BodyBalance® Astrid
17.30 Fortgjort Pulsjympa 25 min Emilia
18.10 BodyPump® Sara N
19.20 Soma Move® Katja  

 

Torsdag
09.00 Yoga Gabriella – Malinda
17.30 CXWorx® Sofia R
18.00 Löpkurs 
18.15 TRX® 45 min Malin
19.15 X-Intervall 45 min Maja

 

Fredag
06.45 BodyBalance® Katja – Yoga – Malinda
09.00 BodyPump® Hanne
10.10 Zumba Gold 45 Cindy
16.30 Fortgjort Multiträning 25 min Johanna R –  CXWorx® 30 min – Sara E

 

Lördag RELEASE-LÖRDAG 23/3 – Schema på förstasidan!
08.45 CXWorx® 30 min Sofia J
09.25 BodyPump30® 30 min Angelika N 
10.05 BodyCombat® Angelika N 

 

Söndag
10.00 Funktionell träning Malin A
16.30 CXWorx® Anneli 
17.10 Grit Cardio® Anneli 

 

Röd text = ledarbyte

INDOORWALKINGSALEN

Måndag
09.00 IdW 45 Martina
18.20 IdW 30 AnnaLena – Louise

 

Tisdag
18.00 IdW 30 Tabata Sara E

 

Onsdag
09.05 IdW 30 Martina
18.00 IdW 45 Jörgen 

 

Torsdag
18.10 IdW 30 AnnaLena – Jörgen
19.10 IdW 30 Tabata Malin A

 

Fredag
08.30 IdW 45 Louise T
17.00 IdW 30 Tabata 

 

Lördag
09.20 IdW 45 Sofia J

 

Söndag
17.05 IdW 30 Tabata Sofia S
V. INGELSTAD

Röd text = ledarbyte

Måndag
18.00 BodyBalance® Astrid
19.10 Core Styrka Lotta

 

Tisdag
18.00 X-Intervall 45 min Caroline

 

Onsdag
17.20 Core Styrka Lotta
19.00 BodyPump® Tove

 

Torsdag
18.00 X-intervall 45 min Anton
19.00 Yoga Rörlighet 45 min Sofia Sonderhaug 

 

Fredag
inga pass denna dag

 

Lördag
11.10 X-intervall 45 min Daniel K

 

Söndag
09.50 Yoga Sofia Sonderhaug
11.15 Hinderbana Caroline