SCHEMA –  LEDARBYTEN V.16

HÖLLVIKEN
Röd text ledarbyte
Grön text = uteträning
Blå text = passet hålls i gymmet
Lila text = livestream – träna var det passar dig, framför dator/surfplatta/smartphone

 

STORA SALEN

Måndag 
09.00 BodyPump® Hanne 
10.00 Cirkel Styrka Intervall 60 Madeleine May 
10.15 Gympa  Cissi W  
17.15 BodyPump® Angelica C 
10.00 Streamad BodyBalance® Astrid
18.30 Les Mills Core® 30 min Anna-Karin 
19.15 BodyAttack®  Annica D 
20.00 Cirkel Styrka Intervall 45 Pierre 

     

Tisdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin 
09.15 TRX* 45 min Linus
10.00 Cirkel Styrka 45 Madeleine May 
12.00 BodyPump30® 30 min Matilda
17.00 Streamad Zumba Sophie A
17.00  Les Mills Core® 30 min Johanna R 
17.45 GRIT Athletic® 30 min Alma
18.30 X-Intervall 45 min Daniel 
19.30 BodyPump®  Hanny 

*passet körs i boxen.

Onsdag
09.00 BodyStep® Karina 
10.00 Cirkel Styrka 30 Per
16.30 BodyBalance® Emilia 

17.45 Les Mills Core® 30 min Emilia
18.30 BodyAttack30® 30 min Anneli
19.15 BodyCombat® Hanne

Torsdag 
06.30 BodyPump® Anna-Karin 
09.00 Cirkel Styrka 45 Madeleine May
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe 
10.00 Cirkel Styrka Intervall 60 Madeleine May
10.15 Streamad Zumba Sophie A
10.15 MammaBaby Maja
17.30 BodyStep30® 30 min Karolina 
18.15 Les Mills Core® 30 min Hanny
19.00 BodyPump® Angelika N

Fredag
06.30 Les Mills Core® 30 min  Anna-Karin
07.45 BodyBalance® Alma
09.00 BodyPump® Linus
10.00 Cirkel Styrka Puls Intensiv 60 Madeleine May
10.20 Zumba Gold  45 min Cindy
12.00 Funktionell styrka hemma(utan redskap) 30 min Madeleine May 
16.15 BodyAttack45® 45 min Alma
17.15 GRIT Strength® 30 min Anneli  


Lördag
09.00 BodyPump® Anneli 
10.15 DanceAerobic Cicci E 
14.00 X-Intervall 45min Adam

 

Söndag
09.00 Les Mills Core® 45 min Anneli                                                         
10.00 BodyBalance® Johanna/Växlande 
16.00 BodyPump® Hanny
17.15 BodyStep® Emilia

 

Röd text = ledarbyte

LILLA SALEN

Måndag 
06.30 Virtuell BodyPump® Virtuell tränare
09.00 BodyBalance®  Emilia 
16.45 Virtuell GRIT Strength® Virtuell tränare
17.30 BodyStep45® 45 min Karina
18.30 Formtoppen Strength Adam 
20.00 Virtuell BodyBalance®  Virtuell tränare

Tisdag
06.30 Virtuell BodyBalance® Virtuell tränare
09.00 Virtuell LES MILLS Barre® 30 min Virtuell tränare
16.00 Virtuell BodyPump45® 45 min Virtuell tränare
17.00 Zumba Sophie
18.15 BodyBalance45® 45min Karolina
19.15 Pilates Boll 45 min Ulrika 

Onsdag
06.30 Virtuell Les Mills Core® 30 min Virtuell tränare
09.00 Virtuell BodyPump® 60 min Virtuell tränare
12.00 Virtuell BodyBalance30®  30 min Virtuell tränare
16.30 Virtuell GRIT Athletic® 30 min Virtuell tränare
17.15 Funktionell träning Åsa
18.30 X-Intervall 45 min Kajsa
19.30 Yoga Malinda

Torsdag
06.30 Virtuell BodyBalance® Virtuell tränare
09.00 BodyBalance® Karina

10.15  Virtuell SH´BAM® 45 min Virtuell tränare
11.20 Virtuell BodyPump30® 30 Virtuell tränare
17.00 Formtoppen Strength Adam
18.15 BodyBalance® Karolina 
19.30 Virtuell BodyAttack® Virtuell tränare

 

Fredag 
06.30 Virtuell BodyPump® Virtuell tränare
09.00 Virtuell BodyCombat® Virtuell tränare
12.40 BodyBalance30® Flexibility 30 min Matilda 
16.15 BodyPump® Anna-Karin 

 

Lördag 
08.30 Virtuell Les Mills Core® 30 min Virtuell tränare
09.30 Les Mills Core® 30 min Växlande – Anna-Karin
10.30 Pilates Ulrika
11.45 Virtuell BodyAttack30® 3o min Virtuell tränare
14.00 Virtuell LES MILLS Barre® 30 min Virtuell tränare

 

Söndag
10.00 Virtuell GRIT Cardio® 30 min Virtuell tränare
09.45 Virtuell LES MILLS Mixklass(BodyPump, Les Mills Core, BodyBalance)
11.00 Zumba Sophie
16.00 Virtuell SH´BAM® Virtuell tränare
17.30 Virtuell BodyBalance®  Virtuell tränare

 

Röd text = ledarbyte

CYKELSALEN

Måndag 
06.15 Virtuell Cykling 30
08.45 IC60 Jörgen
12.00 IC30 HIT Matilda
16.00 Virtuell Cykling 55
17.45  IC30 HIT Lasse
18.45 IC60 Peter
20.00 Virtuell Cykling 45

 

Tisdag
08.45 Virtuell Cykling 60
12.00 IC30  Lasse T
16.00 Virtuell Cykling 55
17.40 IC30 Johanna R
18.30 IC45 Erica
20.00 IC60 Anna S 

Onsdag
06.15 Virtuell Cykling 30

08.45 IC60 Anna W

16.00 Virtuell Cykling 55
18.20 IC30 Maja
19.05 IC45 Johanna R
20.00 Virtuell Cykling 55

Torsdag
08.45 Virtuell Cykling 60
12.00 IC30  Lasse T
16.00 Virtuell Cykling 55 
17.25  IC30 HIT Erica 
18.30 IC60 Jörgen

20.00 Virtuell Cykling 60

Fredag

06.15 Virtuell Cykling 30
08.45 IC60 Lasse T
12.00 IC30  Matilda 

17.15 IC55 Anna S

Lördag
08.45 IC60 Maja
10.15  IC30 HIT Peter
11.30 Virtuell Cykling 60
14.oo Virtuell Cykling 30

Söndag
09.30 IC60 Anna S
11.30 Virtuell Cykling 60 

14.oo Virtuell Cykling 30

16.15 Virtuell Cykling 60

Röd text = ledarbyte
BOXEN

Måndag
06.30 WOD Jenny D
09.00 WOD Lisa
16.30 Teens WOD 
17.30 Weightlifting 90 Björn
19.15 WOD Johan
20.30 WOD Tobbe

Tisdag
16.00 Crossfit kids KURS
17.15 WOD Louise 
19.30 WOD Gry

 

Onsdag
06.30 Strength WOD Gry
17.00 Strength WOD  Filip
18.15 Team WOD Filip
19.30 Team WOD  Celle

Torsdag
09.15 WOD Gry/Matilda
15.30 Crossfit kids KURS
16.15 Crossfit kids KURS
17.15 WOD Oscar
18.30 WOD Oscar

Fredag

06.30 TEAM WOD 70 min Jenny
09.15 TEAM WOD 70 min Lisa

17.00 
Team WOD 70 min Växlande 

Lördag
08.45 Team WOD 70 min Växlande 
10.15 Team WOD 70 min Växlande

Söndag
08.45 No barbell WOD Johan
10.00 No barbell WOD  Johan
16.00 Competition WOD Matilda/Louise

CONTAINERTRÄNING

Måndag
12.00 Lunch Express 30 min Madeleine May – Sofie
16.00 CT 50 min Sofie P 

Tisdag
18.00 CT 50 min Gry

Onsdag
17.30 CT 50 min Eva

Torsdag
12.00 Lunch Express 30 min Sofie P
17.15 CT 50 min Madeleine May

Fredag
08.45 CT 50 min Madeleine May
14.00 CT 50 min Adam

Lördag
09.00 CT 50 min Eva

Söndag

inga pass

SKANÖR
Röd text = ledarbyte
Grön text = uteträning
Lila text = livestream – träna var det passar dig, framför dator/surfplatta/smartphone

 

AEROBICSALEN

Måndag 
08.30 Styrka/Balans 40 min Helene  
09.30 Virtuell Les Mills Core® 30 min Virtuell tränare
12.00 Virtuell BodyPump45® 45 min  Virtuell tränare
17.30 BodyPump45® 45 min Linus
10.00 Streamad BodyBalance® Astrid
18.30 BodyCombat® Hanne
19.40 Yoga Malinda

Tisdag
07.00 Virtuell BodyBalance45® 45 min  Virtuell tränare
08.15 Virtuell Les Mills Core® 30 min Virtuell tränare
09.00 BodyPump® Angelica C 
10.10 Yoga Outdoor 50 min Malinda
12.00 Virtuell BodyPump30® 30 min Virtuell tränare
17.00 Streamad Zumba Sophie A
17.15 Les Mills Core® 30 min Jessica
18.00 BodyBalance® Amanda
19.20 X-Intervall 45 min Lars S
20.15 X-Intervall 45 min Lars S

Onsdag
08.25 Les Mills Core® 30 min Jessica
09.10 BodyBalance® Astrid
12.00 BodyPump30® 30 min Linus
16.45 Formtoppen Strength  Adam
18.00 BodyPump® Sara N 
19.15 Virtuell BodyAttack30®  30 min Virtuell tränare
20.30 Virtuell BodyCombat® Virtuell tränare

 
Torsdag
09.00 Yoga Malinda
10.15 Zumba Sophie
10.15 Streamad Zumba Sophie A 
12.00 Virtuell BodyBalance30® 30 min Virtuell tränare
16.45 Virtuell Les Mills Core® 30 min  Virtuell tränare
17.30 BodyPump30® 30 min  Amanda
18.15 TRX Challenge® 45 min Malin 
19.15 X-intervall Adam
TRX® 45 min Malin A
Fredag 
09.00 BodyPump® Hanne
10.15  Virtuell SH’bam®  45 min Virtuell tränare
11.15  Virtuell Les Mills Core® 30 min Virtuell tränare
12.00 Virtuell BodyPump30® 30 min Virtuell tränare
17.00 Virtuell BodyPump® Virtuell tränare

 

Lördag 
08.45 Les Mills Core® 30 min Jessica
09.30 BodyPump30® 30 min Angelika N 
10.15 BodyCombat® Angelika N
11.30 Virtuell LES MILLS Mixklass(BodyPump, Les Mills Core, BodyBalance)
12.45 Virtuell BodyAttack30® 30 min Virtuell tränare
14.00 Virtuell GRIT Athletic® 30 min

 

Söndag
08.15 Virtuell BodyBalance30®  30 min Virtuell tränare
09.00 BodyPump®  Anna-Karin 
10.00 Funktionell träning Outdoor Malin A 
11.10 Yoga Malinda
16.30 Les Mills Core® 30 min Kajsa
17.10 GRIT Cardio® 30 min Angelika N
18.00 Virtuell BodyCombat® Virtuell tränare

 

Röd text = ledarbyte

INDOORWALKINGSALEN

Måndag 
08.15 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
09.15 IdW45 Helene 
12.00 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
16.00 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare 
17.00 IDW 30 Nora 
18.00 IDW 60 Caroline C 

 

Tisdag
09.15 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare

10.15 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
12.45 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare

17.00 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
18.00 IdW30 Jörgen
19.30 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare

Onsdag
08.15 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
09.05 IDW 30 Martina
16.00 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
17.30 IDW 30 Petra
18.15 IDW 30 Petra
19.30 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare

Torsdag
08.15 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
12.00Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
17.00 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
18.10 IDW 30 Nora
19.00 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare

Fredag
08.15 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
09.00 IDW 45 Jörgen
10.00 IDW 30 Nora

Lördag
08.15 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
09.20 IDW 45 Nora 
14.00 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare

Söndag
09.15 Virtuell IDW 45 Virtuell tränare
10.30 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare
15.45 Virtuell IDW 30 Virtuell tränare

17.10 IDW 30 Caroline

CONTAINERTRÄNING

Måndag
18.00 CT 50 min Sofie P 

Tisdag
Inga pass

Onsdag
17.30 CT 50 min Per

Torsdag
18.30 CT 50 min Lars S

Fredag
Inga pass

Lördag
09.00 CT 50 min Lars S

Söndag

 

V. INGELSTAD

Röd text = ledarbyte

Grön text = uteträning

Måndag

Inga pass

Tisdag
18.00 CT 50 min Caroline

Onsdag
Inga pass

Torsdag
18.00 CT 50 min Lotta

Fredag
10.00 CT 50 min Caroline

Lördag
11.10 CT 50 min Daniel

Söndag
Inga pass