Påsken på Formtoppen!

ÖPPETTIDER

V.Ingelstad – bemannande öppettider
Lör 31/3 Påskafton kl. 09.00–12.00
Sön 1/4 Påskdagen kl. 09.30-11.30
Mån 2/4 Annandag Påsk kl. 09.00-12.00
(nyckelgym öppet mellan 05.00-24.00)
 
Skanör
Fre 30/3 Långfredag kl. 08.30-15.00
Lör 31/3 Påskafton kl. 08.30–15.00
Sön 1/4 Påskdagen kl. 08.30-20.00
Mån 2/4 Annandag Påsk kl. 08.00-20.00
 
Höllviken
Fre 30/3 Långfredag kl. 07.00-17.00
Lör 31/3 Påskafton kl. 07.00–17.00
Sön 1/4 Påskdagen kl. 08.00-20.00
Mån 2/4 Annandag Påsk kl. 06.00-20.00

 
 
Klicka här för Barnpassningsschema. Cirkelträning samt Ungdomsträning utgår alla röda dagar.
 
 

Passchema V. Ingelstad

Fredag 30/3 – Långfredag
inga pass denna dag
 
Lördag 31/3 – Påskafton
11.00 X-intervall Matilda F
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
10.00 BodyBalance® Astrid
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
11.00 X-intervall® Matilda F

Passchema Skanör

Aerobicsalen

Fredag 30/3 – Långfredag
09.00 BodyPump® Hanne
10.10 Zumba Gold 45 Cicci
 
Lördag 31/3 – Påskafton
08.45 CXWorx® 30 min Sofia J
09.30 BodyPump® Louise T
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
10.00 Functional Moves® Malin A
16.30 CXWorx® 30 min Anneli
17.10 GRIT®Plyo Anneli
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
15.00 BodyPump® Linus
16.05 BodyCombat® Linus

IndoorWalkingsalen

Fredag 30/3 – Långfredag
09.15 IDW 45 Malin A
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.20 IdW 45 Sofia J
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
17.05 IdW 30 Tabata Hanna H
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
09.00 IdW 45 AnnaLena
17.00 IDW 45 Louise T

Passchema Höllviken

Stora salen

Fredag 30/3 – Långfredag
09.00 BodyBalance® TEAM Alma/Anna
10.10 Gympa Elin
15.00 X-intervall Ludde
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.00 BodyPump® Anneli
10.10 Påsksmäll Elin/Angelika
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
10.00 BodyBalance® Alma
15.00 BodyPump45® Louise T
16.00 VIPR® Bea
17.00 BodyStep Athletic® Anna
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Elin
14.20 CXWorx® 30 min Anneli
15.00 BodyAttack® Anneli
17.00 X-intervall Isabell

Lilla salen

Fredag 30/3 – Långfredag
09.00 BodyPump® Anneli
14.30 CxWorx® Smilla
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.30 CXWorx® 30 min Matilda
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
16.00 Zumba® Cicci E
17.15 SomaMove® Cicci E
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
09.00 BodyBalance® Alma

Spinningsalen

Fredag 30/3 – Långfredag
08.45 Spinning 60 Lasse T
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.00 Spinning 60 Eva
10.10 Hit 30 Lasse T
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
09.30 Spinning 60 Fia
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
08.45 Spinning 60 Eva

Boxen

Fredag 30/3 – Långfredag
09.15 Team-Wod Jenny D
10.30 CF teens Jimmi
10.30 CF endurance(utomhus) Louise
15.00 Team-Wod Fredrik
 
Lördag 31/3 – Påskafton
08.45 Team-Wod Louise
10.00 Team-Wod Louise
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
08.45 WOD Fredrik
10.00 WOD Fredrik
11.30 Prova-på-pass Fredrik
15.00 CF powerlifting(90 min) Victor/Elna
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
09.15 Team-WOD Henric
10.30 Team-WOD Jenny D
15.00 Team-WOD Fredrik