JULENS GRUPPTRÄNINGSSCHEMA

Övriga dagar gäller höstens schema; (se HöllvikenSkanör eller Västra Ingelstad).

julgirlang2

Julschema Höllviken

Stora salen

Lillejulafton sön 23/12
08.45 Julstök 90 min Anna E/Johanna W/Annika
(Mix av olika Les Millspass®)
10.30 BodyPump® Pernilla
 
Julafton mån 24/12
09.00 Formtoppens frestelse 90 min Emilia/Victoria/Cicci E
(Mix BodyPump®, Aerobic & Pulsjympa)
10.10 Grit® Angelika N
 
Juldagen tis 25/12
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 CXWorx® Sofia R
10.40 FortGjort PulsJympa 25 min Emilia
15.00 Zumba Cicci E
 
Annandag Jul ons 26/12
09.00 BodyStep® Karolina
10.10 BodyBalance® Johanna R
14.20 CXWorx® Annika
 
Nyårsafton mån 31/12
09.00 Nyårsmix Alma, Anna E & Josefin
 
Nyårsdagen mån 1/1
Inga pass denna dag
 

Lilla salen

Lillejulafton sön 23/12
10.00 BodyBalance® Alma
 
Julafton mån 24/12
09.00 BodyBalance® Anna E & Alma
 
Juldagen tis 25/12
09.00 BodyBalance® Johanna R
 
Annandag jul ons 26/12
09.30 FortGjort Multiträning 25 minJohanna R
 

Nyårsafton mån 31/12
09.30 CXWorx®30 min Johanna W

 

Nyårsdagen mån 1/1
inga pass 

 

Spinningsalen

Lillejulafton sön 23/12
09.00 Spinning 60 Peter
 
Julafton mån 24/12
10.00 Julspinning Lasse T
 
Juldagen tis 25/12
08.45 Spinning 60 puls Eva
10.45 RPM® Pernilla
 
Annandag Jul ons 26/12
09.00 Spinning 60Malin
15.00 RPM®Pernilla
 
Nyårsafton mån 31/12
08.45 Spinning 60  Fia
10.10 HIT 30 min Peter
 
Nyårsdagen tis 1/1
inga pass denna dag

Boxen

Lillejulafton lör 23/12
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD

Julafton sön 24/12
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD

Juldagen mån 25/12
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD
16.00 Team WOD

Annandag Jul tis 26/12
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD
14.45 Team WOD
16.00 Team WOD

Nyårsafton sön 31/12
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD

Nyårsdag mån 1/1
inga pass denna dag

Trettondagsafton fre 5/1
6.30 Team WOD
9.15 Team WOD
17.00 Team WOD

Trettondagen lör 6/1
08.45 Team WOD
10.00 Team WOD

 

julgirlang2

Julschema Skanör

Indoorwalkingsalen

Lillejulafton sön 23/12
09.15 IndoorWalking 45 Sofia J
 
Julafton mån 24/12
10.15 Julklapps-Indoorwalking 45 Louise T
 
Juldagen tis 25/12
09.30 Indoorwalking 30 Tabata Sofia Ståhlfors
 
Annandag Jul tis 26/12
09.40 Indoorwalking 45 Sofia Ståhlfors
 
Nyårsafton sön 31/12
10.15 Indoorwalking 45 (2018 Celebration) Malin A
 
Nyårsdagen mån 1/1
inga pass denna dag

Aerobicsalen

Lillejulafton sön 23/12
09.00 SOMAMOVE® 45 min Katja
10.15 Funktionell träning  Malin    
 
Julafton mån 24/12
09.00 BodyPump®Pernilla & Sara N
 
Juldagen tis 25/12
09.00 BodyPump®Louise T
10.10 Yoga Malinda
15.00 X-intervall 45 min Alexander
 
Annandag jul ons 26/12
09.00 CXWorx® 30 min Sofia Rahdevi
15.00 BodyPump®Anna-Karin
16.10 SOMA MOVE® 45 min Katja
17.00BodyBalance® Katja
 
Nyårsafton mån 31/12
09.00 BodyPump® Anna-Karin & Victoria
11.00 BodyBalance® Katja
 
Nyårsdag tis 1/1
Inga pass denna dag

julgirlang2

Julschema Västra Ingelstad

Aerobicsalen

Lillejulafton sön 23/12
10.00 Yoga Sofia Sonderhaug
 
Julafton mån 24/12
10.00 BodyPump® Tove
 
Juldagen tis 25/12
10.00 X-intervall Alexander
 
Annandag jul ons 26/12
10.00 Dansa Zamba Sofia Sonderhaug
 
Nyårsafton mån 31/12
10.00 Nyårsraket Caroline
 
Nyårsdagen tis 1/1
inga pass denna dag

julgirlang2