Höllviken passchema

Vardagar ska avbokning ske senast 3 timmar innan passets start. Lördag, söndag och röda dagar samt vid tidiga morgonpass vardagar ska avbokning ske 1 timme innan passets start. Ej avbokat eller för sent avbokat pass debiteras med 100 kr (ungdom 80 kr). För enventuella schemaändringar, se Ledarbyten Höllviken

Stora salen

Måndag
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.25 CXWorx® 30 min Anneli
19.05 BodyAttack® Anneli
20.15 BodyBalance® Anna E
 
Tisdag
06.30 BodyPump® Pernilla
09.15 TRX* 45 min Tobbe
10.10 Gympa Karina
12.00 BodyPump® 30 min Louise T
17.00 GRIT® Plyo 30 min Sofia R
17.40 CXWorx® 30 min Sofia R
18.20 FortGjort PulsJympa 25 min Emilia
18.50 FortGjort Boxmix 25 min Louise T
19.30 BodyPump® Josefin
*passet körs i boxen
 
Onsdag
09.00 BodyStep® Karolina
16.30 BodyBalance® Matilda L
17.40 CXWorx® 30 min Annika
18.15 BodyAttack® 30 Annika
19.00 X-Intervall 45 min Tora
 
Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
10.10 Mamma Styrka Åsa
18.00 FortGjort StepStyrka 25 min Angelica C
18.30 FortGjort Multiträning 25 min Daniel
19.10 BodyPump® Angelika N
 
Fredag
06.30 CXWorx® 30 min Anna-Karin
09.00 BodyBalance® Karolina
10.10 Gympa Louise T
16.15 X-intervall 45 min Tora
17.15 BodyAttack45® Johanna W
 
Lördag
09.00 BodyPump® Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna W
 
Söndag
10.00 BodyBalance® Växlande
16.00 Fortgjort Mage/Rygg 25 min Ludwig
16.30 Fortgjort Boxmix 25 min Johanna R
17.10 BodyStep Athletic® Anna E

Lilla salen

Måndag
09.00 BodyBalance® Johanna R
17.50 FortGjort StepStyrka 25 min Karina
18.30 GRIT® Strength 30 min Alma
19.10 Dance! Johanna W
 
Tisdag
18.00 Zumba® Sofia J
19.10 SomaMove 45 min Cicci E
 
Onsdag
17.15 Funktionell träning Åsa
18.20 Fortgjort Multiträning 25 min Ludwig
19.00 Yoga Gabriella
 
Torsdag
17.20 CXWorx® 30 min Bea
18.00 Danceation® Kristina
19.00 BodyBalance® Alma
20.10 Pilates Level 2 50 min Karolina
 
Fredag
09.00 BodyPump® Linus
16.25 Fortgjort Mage/Rygg 25 min Sofia S
17.05 GRIT Strength® 30 min Angelika N
 
Lördag
09.30 CXWorx® 30 min Johanna W
10.10 Pilates 50 min Ulrika
 
Söndag
16.00 Zumba® Cicci E
 

Gym

Måndag
10.00 Cirkelträning 30 min Tomas
20.10 Cirkelträning+ 40 min Pierre
 
Onsdag
10.00 Cirkelträning 30 min Per
 
Torsdag
09.00 Cirkelträning 30 min Astrid
 
Fredag
10.00 Cirkelträning 30 min Tomas

Spinningsalen

Måndag
06.30 Spinning 45 puls Jörgen
08.45 Spinning 60 puls Jörgen
17.50 HIT 30 Erica
18.45 Spinning 60 puls Sara E
 
Tisdag
18.00 Spinning 60 puls Eva
19.15 Spinning 45 puls Anna S
 
Onsdag
08.45 Spinning 60 puls Malin L
10.10 Spinning Senior 45 puls Agneta
18.00 RPM® 45 min Lasse D
19.10 Spinning 60 puls Peter J
 
Torsdag
12.00 Spinning 30 puls Lasse T
17.30 HIT 30 Peter J
18.15 Spinning 60 puls Fia
 
Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.05RPM® 45 min Victoria
 
Lördag
09.00 Spinning 60 puls Eva
10.10 HIT 30 Lasse T
 
Söndag
09.30 Spinning 60 puls Erica
17.10 START 1/10! Spinning 60 puls Anna S
 

Boxen

Måndag
06.30 WOD Jenny
09.15 WOD Lisa
16.30 CF Teens Oscar
17.45 CF Weightlifting 75 min Magnus & Mårten
19.15 WOD Louise/Jimmi
20.30 WOD Louise/Jimmi
 
Tisdag
06.30 WOD Jessica
10.15 CF Senior Lisa
17.15 WOD Louise/Jimmi
19.30 CF Gymnastics* Ola
 
Onsdag
06.30 Barbell-WOD Jessica
16.45 Introkurs** Louise & Jimmi
18.00 Barbell-WOD Henric
19.15 Barbell-WOD Henric
20.30 Barbell-WOD Tomeu
 
Torsdag
09.15 WOD Matilda
10.30 CF Senior Lisa
17.15 WOD Fredrik
18.30 WOD Fredrik
 
Fredag
06.30 Team-WOD 70 min Jenny
09.15 Team-WOD 70 min Lisa
15.30 CF Teens Oscar
17.00 Team-WOD 70 min Tomeu
 
Lördag
08.45 Team-WOD 70 min Louise
10.00 Team-WOD 70 min Louise
11.30 CF Kids*** 6-8 år 45 min Jessica & Lisa
12.30 CF Kids*** 9-11 år 45 min Jessica & Lisa
 
Söndag
08.45 No barbell-WOD Fredrik
10.00 No barbell-WOD Fredrik
11.30 Prova på-WOD**** Växlande
16.00 Competition WOD 90 min Jenny/Matilda
 
 
* Den 4/9, 25/9, 2/10 och 16/10 kommer CF Gymnastic att ersättas med CF Mobility med Magnus
 
** Introkurs är v 39-43
 
*** CF Kids är v 37-47 (ej v 44)
 
**** Första söndagen i varje månad d.v.s. 9/9, 7/10, 4/11, 2/12, 6/1