Höllviken passchema

Vardagar ska avbokning ske senast 3 timmar innan passets start. Lördag, söndag och röda dagar samt vid tidiga morgonpass vardagar ska avbokning ske 1 timme innan passets start. Ej avbokat eller för sent avbokat pass debiteras med 100 kr (ungdom 80 kr). För enventuella schemaändringar, se Ledarbyten Höllviken

Stora salen

Måndag
07.45 BodyBalance® Elin
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.25 CXWorx® 30 min Anneli
19.05 BodyAttack® Anneli

 
Tisdag
06.30 BodyPump® Victoria
08.45 Yoga Karolina
09.15 TRX* 45 min Tobbe
10.10 Gympa Elin
17.30 GRIT® Plyo Sofia R
18.10 CXWorx® 30 min Sofia R
19.00 BodyPump® Angelika N
*passet körs i boxen
 
Onsdag
09.00 BodyStep® Karolina
17.20 CXWorx® 30 min Smilla
17.55 BodyAttack® 30 Annika
18.45 X-Intervall 45 min Tora
 
Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
18.00 BodyPump® Louise
19.10 BodyCombat® Heidi
 
Fredag
08.00 BodyPump45® Linus
09.00 BodyBalance® Karolina
10.10 Gympa Sofia J
16.15 X-intervall 45 min Tora
17.15 BodyAttack45® Johanna W
 
Lördag
09.00 BodyPump® Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna W
 
Söndag
09.00 BodyBalance® Anna E
16.00 Zumba Cicci E
17.10 BodyStep Athletic® Anna E

Lilla salen

Måndag
18.30 Grit Strength® Alma
19.10 BodyJam® Sofia J
 
Tisdag
18.00 Zumba® Sofia J
 
Onsdag
18.00 Yoga Gabriella
 
Torsdag
08.15 SomaMove 45 min Cicci E
17.20 CXWorx® 30 min Beata
18.00 Dancenation® Kristina
19.00 BodyBalance® Alma
 
Fredag
17.05 GRIT strength® 30 min Angelika N
 
Lördag
09.30 CXWorx® 30 min Johanna W
10.10 Pilates Ulrika
 
Söndag
Inga pass denna dag
 

Gym

Måndag kl. 10.00 Tomas
Onsdag kl. 10.00 Per
Fredag kl. 10.00 Tomas

Spinningsalen

Måndag
08.45 Spinning 60 puls Fia
17.30 HIT 30 Lasse T
19.05 Spinning 60 puls Sara E
 
Tisdag
18.00 Spinning 60 puls Kristian
 
Onsdag
08.45 Spinning 60 Puls Malin L
18.00 RPM® 45 min Pernilla
 
Torsdag
18.00 HIT 30 Lasse T
19.00 Spinning 60 puls Peter J
 
Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.05RPM® 45 min Victoria
 
Lördag
09.00 Spinning 60 puls Eva
10.10 HIT 30 Peter J
 
Söndag
09.30 Spinning 60 puls Erica
 

Boxen

Måndag
06.30 WOD Jenny
09.15 WOD Matilda
18.00 WOD Henric
19.15 WOD Henric
 
Tisdag
08.00 No barbell WOD Jenny/Lisa
09.15 TRX® Challenge 45 min Tobbe
16.45 CF Teens Louise/Jimmi
18.00 No barbell WOD Louise/Jimmi
 
Onsdag
06.30 Barbell WOD Jessica
09.15 Barbell WOD Matilda
18.00 Barbell WOD Louise/Jimmi
19.15 Barbell WOD Louise/Jimmi
 
Torsdag
08.00 WOD Lisa
09.15 CF Senior Lisa
16.45 WOD Jessica
18.00 CF Weightlifting 75 min Magnus & Mårten
 
Fredag
06.30 Team WOD 70 min Jenny
09.15 Team WOD 70 min Lisa
16.45 Team WOD 70 min Jessica
 
Lördag
08.45 Team WOD 70 min Louise
10.00 Team WOD 70 min Louise
 
Söndag
08.45 WOD Fredrik
10.00 WOD Fredrik
16.30 Competition WOD 90 min Jenny/Matilda