Höllviken passchema

Vardagar ska avbokning ske senast 3 timmar innan passets start. Lördag, söndag och röda dagar samt vid tidiga morgonpass vardagar ska avbokning ske 1 timme innan passets start. Ej avbokat eller för sent avbokat pass debiteras med 100 kr (ungdom 80 kr). För enventuella schemaändringar, se Ledarbyten Höllviken
 

Stora salen

Måndag
07.45 BodyBalance® Elin
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Cissi
18.00 CXWorx® 30 min Anneli
18.40 BodyAttack® Anneli
 
Tisdag
06.30 BodyPump® Victoria
09.00 Yoga Gabriella
18.00 GRIT® Plyo 30 min Elin
18.35 CXWorx® 30 min Annika
19.15 BodyPump® Petra W
 
Onsdag
09.00 BodyStep® Karolina
17.10 CXWorx® 30 min Matilda
17.45 BodyAttack® 30 Matilda
18.30 BodyPump® 30 Pernilla
19.10 BodyCombat® Heidi
 
Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
18.00 BodyStep® Annika
19.10 BodyPump® Angelika N
 
Fredag
06.30 CXWorx® 30 min Anna-Karin
09.00 BodyBalance® Karolina
10.10 Gympa Sofia J
16.30 BodyAttack® Josefin
 
Lördag
09.00 BodyPump® Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna W
 
Söndag
09.00 BodyBalance® Matilda
17.10 BodyStep Athletic® Anna E
 

Lilla salen

Måndag
18.00 BodyPump® Anna A
19.10 BodyJam® Johanna W/Sofia J
 
Tisdag
19.10 Zumba® Sofia J
 
Onsdag
09.00 BodyBalance® Alma
18.00 Pilates* Karolina
19.00 Yoga Karolina
* Ej vecka 29-32
 
Torsdag
19.10 BodyBalance® Johanna R
 
Fredag
09.00 BodyPump® Linus
16.40 GRIT® Strenght 30 min Elin
 
Lördag
09.30 CXWorx® 30 min Johanna W
 
Söndag
17.10 BodyPump® Angelica C
 

Cirkelträningsschema

Måndag kl. 10.00 Lovisa
Onsdag kl. 09.00 Per
Fredag kl. 10.00 Tomas
 

Spinningsalen

Måndag
08.45 Spinning 60 Puls Fia
17.55 Spinning 60 Puls Victoria
 
Tisdag
19.10 Spinning 60 Puls Lasse T
 
Onsdag
08.00 RPM® 45 min Sara E
17.30 RPM® 45 min Pernilla
 
Torsdag
19.00 Spinning 60 Puls Fia
 
Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.15 RPM® 45 min Victoria
 
Lördag
09.00 Spinning 60 Eva
 
Söndag
09.30 Spinning 60 Puls Erica

Boxen

Måndag
06.30 WOD Jenny/Fredrik
09.15 WOD Peter
17.00 WOD Peter
18.15 WOD Peter
 
Tisdag
08.00 WOD Lisa/Magnus
09.15 TRX® 45 min Tobbe
17.00 WOD Peter
18.15 WOD Peter
 
Onsdag
06.30 WOD Jenny/Fredrik
09.15 WOD Lisa/Magnus
15.30 CF-Teens Peter
17.00 WOD Jimmi/Louise
18.15 WOD Jimmi/Louise
 
Torsdag
09.15 WOD Peter
10.30 CF Senior Peter/Lisa
17.00 WOD Lisa/Magnus
18.15 WOD Lisa/Magnus
 
Fredag
06.30 Team-WOD 70 min Jenny/Fredrik
09.15 Team-WOD 70 min Lisa/Magnus
17.00 Team-WOD 70 min Peter
 
Lördag
08.45 Team-WOD 70 min Louise
10.00 Team-WOD 70 min Louise
 
Söndag
08.45 WOD Fredrik
10.00 WOD Fredrik
16.00 Competition-WOD 90 min Peter