Höllviken passchema

Vardagar ska avbokning ske senast 3 timmar innan passets start. Lördag, söndag och röda dagar samt vid tidiga morgonpass vardagar ska avbokning ske 1 timme innan passets start. Ej avbokat eller för sent avbokat pass debiteras med 100 kr (ungdom 80 kr). För enventuella schemaändringar, se Ledarbyten Höllviken

Stora salen

Måndag
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.25 CXWorx® 30 min Annika
19.05 BodyAttack® Anneli
20.15 BodyBalance® Anna E
 
Tisdag
06.30 BodyPump® Pernilla
08.45 Yoga Karolina/Gabriella
09.15 TRX* Tobbe
10.10 Gympa Elin
12.00 BodyPump®30 Linus
17.00 GRIT® Plyo Sofia R
17.40 CXWorx® 30 min Sofia R
18.15 BodyCombat® Heidi
19.25 BodyPump® Louise
*passet körs i boxen
 
Onsdag
06.30 BodyBalance® Elin
09.00 BodyStep® Karolina
17.20 CXWorx® 30 min Matilda
17.55 BodyAttack® 30 Matilda
18.45 X-Intervall 45 min Tora
19.45 BodyPump® Victoria
 
Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
10.10 MammaBaby Åsa
18.00 Pilateskurs Karolina
19.00 BodyPump® Angelika N
 
Fredag
06.25 CXWorx® 30 min Anna-Karin
09.00 BodyBalance® Karolina
10.10 Gympa Karina
16.15 X-intervall Tora
17.15 BodyAttack® Johanna W
 
Lördag
09.00 BodyPump® Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna W
11.30 Grit Cardio® Alma
 
Söndag
10.00 BodyBalance® Elin
15.00 Bodypump Louise
16.00 VIPR Bea
17.00 BodyStep Athletic® Anna E

Lilla salen

Måndag
09.00 BodyBalance® Karolina
17.30 BodyVive®/Tone Karina
18.30 Grit Strength® Elin
19.10 BodyJam® Johanna W
 
Tisdag
18.00 Zumba® Sofia J
19.10 BodyStep® Annika
 
Onsdag
17.15 Functional Moves® Åsa
18.20 BodyVive/Tone® Cissi W
19.15 Yoga level 2 Gabriella/Karolina
 
Torsdag
08.00 Pilateskurs Karolina
18.00 CXWorx® Heidi
18.35 Step45 Heidi
19.30 BodyBalance® Alma
 
Fredag
09.00 BodyPump® Linus
16.25 CXWorx® 30 min Jenny P
17.05 GRIT strength 30 min Angelika N
 
Lördag
09.30 CXWorx® 30 min Johanna W
10.10 Pilates Ulrika
 
Söndag
16.00 Zumba® Cicci E
17.15 SomaMove® Cicci E
 

Gym

Måndag kl. 08.30 Tomas intro
Måndag kl. 10.00 Tomas
Måndag kl. 20.10 Pierre
Onsdag kl. 10.00 Per
Torsdag kl. 09.00 Astrid
Fredag kl. 10.00 Tomas

Spinningsalen

Måndag
06.30 Spinning 45 puls Jörgen
08.45 Spinning 60 puls Jörgen
17.30 HIT 30 Erica
19.05 RPM Sara E
 
Tisdag
07.30 Spinning 60 puls Eva
18.00 Spinning 60 puls Kristian
19.25 Spinning 45 puls Erica
 
Onsdag
08.45 Spinning 60 Puls Malin L
10.10 Spinning Senior Agneta
18.00 RPM® 45 min Pernilla
19.10 Spinning 60 Puls Peter
 
Torsdag
12.00 Spinning 30 puls Lasse T
18.40 HIT 30 Peter
19.30 Spinning 60 puls Fia
 
Fredag
07.00 RPM® Anna-Karin
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.05RPM® 45 min Victoria
 
Lördag
09.00 Spinning 60 puls Eva
10.10 HIT 30 Lasse T
 
Söndag
09.30 Spinning 60 puls Erica
17.10 Spinning 60 puls Växlande
 

Boxen

Måndag
06.30 WOD Jenny D
09.15 WOD Lisa/Magnus
16.45 CF Teens Henric
18.00 WOD Henric
19.15 WOD Jimmi/Louise
20.30 WOD Jimmi/Louise
 
Tisdag
08.00 WOD Matilda
09.15 TRX® Challenge 45 min Tobbe
10.30 CF Senior Lisa
17.00 WOD Lisa/Magnus
19.30 CF Gymnastics Ola
 
Onsdag
06.30 Barbell WOD Jessica
18.00 Barbell WOD Jimmi/Louise
19.15 Barbell WOD Jimmi/Louise
20.30 Barbell WOD Henric
 
Torsdag
09.15 WOD Matilda
10.30 CF Senior Lisa
17.00 WOD Jessica
18.15 WOD Jessica
19.30 Weightlifting 75 min Magnus
 
Fredag
06.30 Team WOD 70 min Jenny
09.15 Team WOD 70 min Lisa/Magnus
15.45 CF Teens Jimmi
17.00 Team WOD 70 min Jimmi
 
Lördag
08.45 Team WOD 70 min Louise
10.00 Team WOD 70 min Louise
 
Söndag
08.45 No Barbell WOD Fredrik
10.00 No Barbell WOD Fredrik
11.30 Prova på-pass (första söndagen i månaden)
16.00 Competition WOD90 min Jenny/Matilda