Höllviken ledarbyten

Vecka 33

Röd text = ledarbyte

 

Stora salen

Måndag
07.45 BodyBalance® Alma
09.00 BodyPump® Josefin
10.10 Gympa Cissi W
18.00 CXWorx® 30 min Anneli
18.40 BodyAttack® Anneli
 
Tisdag
06.30 BodyPump® Victoria
09.00 Yoga Gabriella
18.00 GRIT® Plyo 30 min Sofia R
18.35 CXWorx® 30 min Annika
19.15 BodyPump® Petra W
 
Onsdag
09.00 BodyStep® Karolina
17.10 CXWorx® 30 min Matilda
17.45 BodyAttack®30 Matilda
18.30 BodyPump® 30 Pernilla
19.10 BodyCombat® Heidi
 
Torsdag
06.30 BodyStep® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
18.00 BodyStep® Annika
19.10 BodyPump® Angelika N
 
Fredag
06.30 CXWorx® 30 min Anna-Karin
09.00 BodyBalance® Karolina
10.10 Gympa Sofia J
16.30 BodyAttack® Josefin
 
Lördag
09.00 BodyPump® Anneli
10.15 DanceAerobic Johanna W
 
Söndag
09.00 BodyBalance® Angelika N
17.10 BodyStep® Athletic Anna E

Lilla salen

Måndag
18.00 BodyPump® Anna A
19.10 BodyJam® Sofia J
 
Tisdag
19.10 Zumba® Sofia J
 
Onsdag
09.00 BodyBalance® Alma
18.00 Pilates Karolina
19.00 Yoga Karolina
 
Torsdag
19.10 BodyBalance® Alma
 
Fredag
09.00 BodyPump® Linus
16.40 GRIT® Strength Angelika N
 
Lördag
09.30 CXWorks® 30 min Johanna W
 
Söndag
17.10 BodyPump® Josefin
 

Spinningsalen

Måndag
08.45 Spinning 60 puls Fia
17.55 Spinning 60 puls Victoria
 
Tisdag
19.10 Spinning 60 puls Lasse T
 
Onsdag
08.00 RPM® 45 min Sara E
17.30 RPM® 45 min Pernilla
 
Torsdag
19.00 Spinning 60 puls Fia
 
Fredag
08.45 Spinning 60 puls Lasse T
17.15 Spinning Malin
 
Lördag
09.00 Spinning 60 Puls Eva
 
Söndag
09.30 Spinning 60 Puls Erica
 

Boxen

Måndag
06.30 WOD Jenny/Fredrik
09.15 WOD Peter
17.00 WOD Peter
18.15 WOD Peter
 
Tisdag
08.00 WOD Lisa/Magnus
09.15 TRX® 45 min Tobbe
17.00 WOD Peter
18.15 WOD Peter
 
Onsdag
06.30 WOD Jenny/Fredrik
09.15 WOD Lisa/Magnus
15.30 CF-Teens Peter
17.00 WOD Jimmi/Louise
18.15 WOD Jimmi/Louise
 
Torsdag
09.15 WOD Peter
10.30 CF Senior Peter/Lisa
17.00 WOD Lisa/Magnus
18.15 WOD Lisa/Magnus
 
Fredag
06.30 Team-WOD 70 min Jenny/Fredrik
09.15 Team-WOD 70 min Lisa/Magnus
17.00 Team-WOD 70 min Peter
 
Lördag
08.45 Team-WOD 70 min Louise
10.00 Team-WOD 70 min Louise
 
Söndag
08.45 WOD Fredrik
10.00 WOD Fredrik
16.00 Competition-WOD 90 min Peter