fix beata höllviken

Stora salen

Måndag
09.00 BodyPump® Anna-Karin
10.10 Gympa Cissi W
17.15 BodyPump® Angelica C
18.25 CXWorx® 30 min Annika
19.05 BodyAttack® Anneli
20.15 BodyBalance® Anna E
 
Tisdag
06.30 BodyPump® Pernilla
08.45 Yoga Karolina/Gabriella
09.15 TRX* Tobbe
10.10 Gympa Elin
12.00 BodyPump®30 Linus
17.00 GRIT® Plyo Sofia R
17.40 CXWorx® 30 min Sofia R
18.15 BodyCombat® Heidi
19.25 BodyPump® Petra W
*passet körs i boxen
 
Onsdag
06.30 BodyBalance® Elin
09.00 BodyStep® Karolina
17.20 CXWorx® 30 min Matilda
17.55 BodyAttack® 30 Matilda
18.45 X-Intervall 45 min Tora
19.45 BodyPump® Victoria
 
Torsdag
06.30 BodyPump® Anna-Karin
09.00 X-Intervall 45 min Tobbe
10.10 MammaBaby Åsa
18.00 Pilateskurs Karolina
19.00 BodyPump® Angelika N
 
Fredag 30/3 – Långfredag
09.00 BodyBalance® TEAM Alma/Anna
10.10 Gympa Elin
15.00 X-intervall Ludde
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.00 BodyPump® Anneli
10.10 Påsksmäll Elin/Angelika
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
10.00 BodyBalance® Alma
15.00 BodyPump45® Louise T
16.00 VIPR® Bea
17.00 BodyStep Athletic® Anna

Lilla salen

Måndag
09.00 BodyBalance® Karolina
17.30 BodyVive®/Tone Karina
18.30 Grit Strength® Elin
19.10 BodyJam® Johanna W
 
Tisdag
18.00 Zumba® Sofia J
19.10 BodyStep® Annika
 
Onsdag
17.15 Functional Moves®
18.20 BodyVive/Tone® Cissi W
19.15 Yoga level 2 Gabriella
 
Torsdag
08.00 Pilateskurs Karolina
18.00 CXWorx® Heidi
18.35 Step45 Heidi
19.30 BodyBalance® Alma
 
Fredag 30/3 – Långfredag
09.00 BodyPump® Anneli
14.30 CxWorx® Smilla
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.30 CXWorx® 30 min Smilla
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
16.00 Zumba® Cicci E
17.15 SomaMove® Cicci E

Spinningsalen

Måndag
06.30 Spin 45 Jörgen
08.45 Spinning 60 Puls Jörgen
17.30 HIT 30 Erica
19.05 RPM Sara E
20.10 Spinning 60 puls 45 min Viktoria
 
Tisdag
07.30 Spinning 60 puls Eva
18.00 Spinning 60 puls Kristian
19.25 RPM® 45 min Lasse D
 
Onsdag
08.45 Spinning 60 Puls Malin L
10.10 Spinning Senior Agneta
18.00 RPM® 45 min Pernilla
19.10 Spinning 60 Puls Peter
 
Torsdag
12.00 Spinning 30 puls Lasse T
18.40 HIT 30 Peter
19.30 Spinning 60 puls Fia
 
Fredag 30/3 – Långfredag
08.45 Spinning 60 Lasse T
 
Lördag 31/3 – Påskafton
09.00 Spinning 60 Eva
10.10 Hit 30 Lasse T
 
Söndag 1/4 – Påskdagen
09.30 Spinning 60 Fia
 
Måndag 2/4 – Annandag Påsk
08.45 Spinning 60 Eva